VÝHODNÁ REGISTRÁCIA | Aroma World - Svet vôní, zdravia a krásy

VÝHODNÁ REGISTRÁCIA BEWIT

Spoločnosť BEWIT ponúka vysokokvalitné esenciálne oleje v terapeutickej kvalite a mnoho ďalších 100% prírodných výrobkov z oblasti zdravého životného štýlu.

Pre zákazníkov a partnerov, ktorí majú záujem nakupovať za veľkoobchodné ceny, ponúka BEWIT členstvo vo svojom jedinečnom systéme osobných franšíz.

Registrácia do systému je bezplatná a k ničomu vás nezaväzuje – je bez poplatkov a bez povinnosti pravidelných odberov. Členstvo (registrácia) sa dá kedykoľvek zadarmo zrušiť.

Registráciou získate možnosť využívať zľavové akcie a prístup do vlastnej virtuálnej kancelárie , kde máte prehľad o svojich aktivitách, vývoji, vzdelávacích materiáloch, ďalej informácie o stretnutiach, prednáškach, školeniach, kurzoch a bezplatnej podpore. Členovia môžu bezplatne využívať služby poradného lekárskeho a vedeckého zboru BEWIT a telefonicky s nimi konzultovať otázky z oblasti zdravého životného štýlu. Registrovaní členovia majú možnosť vstúpiť do neverejnej skupiny BEWIT FAMILY na Facebooku a získavať tu cenné informácie, rady a inšpirácie.

Spolupráca s Bewit ponúka možnosti pre:

  • zákazníkov, ktorí chcú nakupovať za najvýhodnejšie ceny
  • terapeutov, naturopatov, výživových poradcov, lekárov
  • masérov, prevádzkovateľov relaxačných centier, trénerov
  • blogerov, influencerov, online marketérov so zameraním na zdravý životný štýl
  • leaderov a vedúce osobnosti
  • mamičky na materskej, dôchodcov hľadajúcich príležitosť a životnú zmenu
  • tých, ktorí hľadajú privýrobok, chcú si vybudovať pravidelný príjem alebo hľadajú príležitosť, systém, podporu a nástroje na dosiahnutie svojej vlastnej finančnej nezávislosti

Okamžite po registrácií sa vám otvárajú nové akcie 1+1 a 50% zľavy

V každom mesiaci pripravuje spoločnosť BEWIT pre registrovaných užívateľov akcie 1+1 zadarmo a 50% zľavy na vybrané produkty. Pri výročí vašej registrácie a narodeninách dostávate 50% zľavu na stovky unikátnych zmesí esenciálnych olejov.

VO partnerské ceny získate ihneď a doživotne

  • 15% zľava - nákupom za 300 - 700 BP
  • 30% zľava - nákupom za aspoň 701 BP

Nákup môže byť zrealizovaný jednorazovo, alebo v dvoch po sebe idúcich mesiacoch.

BBO - BEWIT Business Owner (majiteľ osobnej franšízy BEWIT)
BP - BEWIT points (body)
VO - veľkoobchodné (ceny)
Body sa sčítajú za všetky objednávky uskutočnené za dva po sebe idúce kalendárne mesiace. Pokiaľ do tej doby nie je splnená podmienka, začína BBO od nuly. Pokiaľ je podmienka splnená, BBO získava ihneď VO partnerské ceny. Doživotne a bez ďalších podmienok.
 

 

Reklamné oznámenie
Tvorba webových stránokhttps://blog.pageride.comSpoznajte výhody balíčka služieb Premium! Aktivujte si ho na 30 dní ZADARMO.
E-shop ľahko & rýchlohttps://www.weblahko.skSystém WebĽahko ponúka moderné e-shop s podporou on-line platieb.
Maj vlastné webové stránky!https://www.weblahko.skMať svoje vlastné webové stránky nebolo nikdy jednoduchšie. S WebĽahko ich môžete mať aj Vy.